Mbahet në Turqi festa me të zeza, ja veshjet e tyre!

Aktori I njohur Tolga Saritas është bërë imazh I kompaninës Pepsi dhe është mbajtur edhe festa e organizuar. Dritare.net informon se në këtë festë kanë qenë të pranishëm shumë fytyra publike turke dhe veshja e tyre ishte për të gjithë e njëjtë. Ata ishin veshur me ngjyrë të zezë dhe bënë një garë për veshjet e tyre. Secili ishte munduar të zgjidhte më të mirën. Dritare.net ju sjell veshjet që kishin veshur të pranishmit e festës./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Shqiptari mahnit jurinë në gjysëmfinalen e The Voice në FrancëPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.