Martesat më të shkurtëra të hollivudit

55 orë ka zgjatur martesa e Britney Spears dhe Jason Alexander.

Nga ana tjetër martesa e Nicolas Cage dhe Erika Koike ka zgjatur vetëm 4 ditë.

Historia e martevasve të shkurtëra në hollivud nuk mbaron këtu, pasi martes të shumta kanë zgjatur vetëm pak orë ose ditë.

LEXO DHE :  Alban Skënderaj falënderon për urimet e martesës, me foton e veçantë!

Në galerinë më poshtë, dritare.net sjell disa nga martesat më të shkurtëra të Hollivudit./ I.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.