Marsela Çibukaj konfirmon lidhjen me këngëtarin

 

Kënëgtari Vitmar Basha gjatë një interviste për emisionin ‘Lart e Poshtë’ zbuloi se ishte në një lidhje me këngëtaren e njohur, Marsela Çibukaj.

Nga ana tjetër Marsela ka qenë gjithmonë e rezervuar, duke shmangur pyetjet për personin e zemrës dhe jetën private.

LEXO DHE :  Prefekti i Shkodrës i dërgon Metës dorëheqjen e Valdrin Pjetrit

Por në një postim në instagram, , këngëtarja ka konfirmuar lidhjen e dashurisë mes tyre.

‘Janë disa gjëra që nuk shpjegohen dot me fjalë…sidomos dashuria’,shkruan Çibukaj./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.