Marina Vjollca, shumë shpejt në ekran!

Marina Vjollca ka bërë një pauzë të gjatë nga ekrani. Hera e fundit që e kemi parë në ekran, ka qenë tek programi  “C’est la vie”.

U dëgjuan zëra që ajo do moderonte një emision tjetër në shtator, por nuk ndodhi.

Mbrëmë, miku i saj Eraldo Rexho, ka zbuluar që Marina do t’i rikthehet ekranit.

LEXO DHE :  Foto/ Aksident i frikshëm në Kukës, ja si është shkatërruar kamioni!

Në një video në Instastory, Eraldo e pyet marinën se kur do të shohim në televizion, dhe Marina ia kthen “Shumë shpejt…”, duke mos dhënë asnjë detaj tjetër.

Për momentin ne dimë që ajo do i rikthehet moderimit, por formati dhe televizioni ku do ta shikojmë, i mbetet kohës./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.