Marina Vjollca është xheloze për Luanën, dhe e shpreh publikisht

Të gjithë i njohim motrat Vjollca, Marinën dhe Luanën. Të dyja janë vajza të suksesshme në karrierë, dhe moderojnë emisionet e tyre.

Marina ka pak kohë që është shkëputur nga televizioni, ndërsa Luana vijon pa ndërprerë me emisionin e saj “Shiko kush luan”.

Ato dyja janë jo vetëm motra, por dhe shumë shoqe të ngushta. Gjithmonë i shohim bashkë duke treguar shumë dashuri për njëra-tjetrën.

Së fundmi, në një postim në Instastory, Marina ka treguar se është xheloze për Luanën.

LEXO DHE :  21 janari/ Prokuroria kërkonte burg, qeveria Berisha shpërbleu me 197 milionë lekë gardën

Ajo ka nxjerrë një kolazh me foto të Luanës dhe motrës së tyre të madhe Lira. Motra e tyre, Lira, ka të preferuar Luanën dhe jo Marinën, dhe këtë ajo e ka bërë publike.

“Veç një të keqe ka Lira, ka të preferuar Luanën“, shkruan Marina duke e shoqëruar me disa emoji me nerva.

Gjithsesi, ata janë motra dhe e duan shumë njëra-tjetrën./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.