Manastirliu: Ja ku do t’i kaloj pushimet verore!

Ndërsa ministrja e Kulturës, Elva Margariti tha se, do t’i bashkohet rivierës shqiptare dhe do t’i nisë pushimet nga Zogaj në Shkodër, deri në Butrint, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka preferuar vetëm Vlorën. Manastirliu tha se, do t’i nisë pushimet në Vlorë e më pas do të shkojë edhe në Dhërmi.

LEXO DHE :  ARRSH njofton mbylljen e përkohshme të Bypassit të Fierit, ja shkaku!

Manastirliu tha se, ndërkohë që do të jetë me pushime në bregdet do të kontrollojë edhe qendrat shëndetësore./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.