Makthi i të pasurve për 10 vjet, shqiptari pranon vjedhjet spektakolare në Londër

Shqiptari nga Kosova, Asdrit Kapaj ka pranuar vjedhjen e më shumë se, 500,000 paundësh stoli dhe sendeve me vlerë për dhjetë vjet në Londër.

 

Asdrit Kapaj hyri në shtëpitë e shumë të pasurve në Londër, madje edhe të legjendës së tenisit, Boris Becker. Babai i martuar, me dy fëmijë, i cili u gjykua në Britaninë  e Madhe, shkoi në Londër, pas trazirave në Kosovë.

LEXO DHE :  Elvana Gjata i rikthehet stilit të vjetër të flokëve, nuk njihet më!

Në Altrincham, Mançester të Madh zotëronte një dyqan peshku, por gjatë natës shkonte në Londër ku vidhte shtëpitë e të pasurve, shkruan Daily Mail. Kapaj i ka pranuar para gjykatësve vjedhjet e bëra, informon dritare.net

42-vjeçari nuk ka pasur precedentë penale më parë, ndërsa vjedhjet e 200 shtëpive në Londër, bënë që ai të përfundojë pas hekurave./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.