“Madamë vjedhja” përfundon në burg, iu shmang qelisë duke ngelur shtatzënë, por zakonin nuk e la

ITALI- Një boshnjake 32-vjeçare, e cilësuar si “madame vjedhja”, ka përfunduar në burg, e dënuar me 25 vite e 7 muaj heqje lirie.

32-vjeçarja është dënuar për vjedhjen e 42 çantave, ndërkohë ka arritur t’i shpëtojë burgut për  disa vite pasi kur u kap herën e parë ishte shtatzënë dhe pas lindjes ngeli shtatzënë sërish.

LEXO DHE :  U arrestua për shpërdorim detyre, Apeli liron Liridon Pulën

Por nuk mbaron këtu, pasi gjykatësit u treguan sërish të butë dhe nuk e çuan në burg pasi kishte fëmijët për të ushqyer, deri në momentin sa u arrestua duke u sorollatur në një stacion treni për të pikasur prenë e radhës./e.k-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.