Macja e Karl Lagerfeld, Choupette, trashëgon gjithë pasurinë e tij

Ikona e modës, Karl Lagerfeld, u nda nga jeta ditën e sotme në moshën 85-vjeçare.

Përpara se ai të vdisni ka dhënë një intervistë për emisionin ‘Le duvan’ dhe është shprehur se e gjithë pasuria e tij do ta trashëgojë macja e tij, Choupette.

Image result for Choupette

 “Ajo ka fatin e saj, ajo është një trashëgimtare, dhe nëse diçka më ndodh, personi që do të kujdeset për të nuk do të jetë një mjeran. Paratë që nuk do të marr me vete, i takojnë asaj. Choupette është një vajzë e pasur”, është shprehur Karl.

LEXO DHE :  Lëvizja Vetëvendosje kërkon dorëheqjen e kryeministrit Rama

Image result for Choupette

Karl gjithashtu ka thënë se Choupette ishte shumë xheloze për të dhe nuk lejonte askënd t’i afrohej./E.B-dritare.net

Related image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.