Lubonja: Berisha duhet të largohet nga politika

 

I ftuar në ‘Të Paekspozuarit’ analisti Fatos Lubonja, tha se ish- kryeministri Sali Berisha duhet të largohet përfundimisht nga politika.

Lubonja tha se Berisha nuk ka më kredibilitet edhe pse e bën opozitën mirë.

“Ka dy aspekte ikja, një pozitiv dhe një negativ. Unë them që Berisha duhet të ikë nga skena. Opozitën e bën mirë. Në pushtet ka ardhur dy herë dhe  i ka ikur kredibiletiti, por a do dalin figura që ta zëvendësojnë”, tha Lubonja./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Stop informalitetit/ Rama: Pasoja të rënda kush nuk lëshon kupon tatimor

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.