Lubonja: Berisha duhet të largohet nga politika

 

I ftuar në ‘Të Paekspozuarit’ analisti Fatos Lubonja, tha se ish- kryeministri Sali Berisha duhet të largohet përfundimisht nga politika.

Lubonja tha se Berisha nuk ka më kredibilitet edhe pse e bën opozitën mirë.

“Ka dy aspekte ikja, një pozitiv dhe një negativ. Unë them që Berisha duhet të ikë nga skena. Opozitën e bën mirë. Në pushtet ka ardhur dy herë dhe  i ka ikur kredibiletiti, por a do dalin figura që ta zëvendësojnë”, tha Lubonja./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Balla-Metës: Je i fundit që mund të përgojosh Dvoranin, ai shqyrtoi dosjen tënde!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.