Luan Rama: Nëse vendi shkon në zgjedhje, shqiptarët bojkotojnë

I ftuar në “Dritare me Rudinën” ish-deputeti i LSI-së, Luan Rama tha se, nëse vendi do të shkojë në zgjedhje, më 30 qershor, shqiptarët do të bojkotojnë.

“Edhe sikur vendi të shkojë në zgjedhje, shqiptarët vetë do të bojkotojnë. As 20 për qind e votuese nuk do të marrin pjesë në zgjedhje. Shqiptarët do të bojkotojnë. Do bojkotojnë për shkak të skandaleve të mëdha të kësaj qeverie, për shkak të lidhjeve të qeverisë me krimin, për shkak të 6 viteve në pushtet kaluar me korrupsion e nepotizëm.“,- tha Rama./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Rikthehet Mateo Renzi; Unë do ta shpëtoj Italinë. Salvini duhet të ndalet

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.