Luan Rama: Në këto kushte, qeveria duhet të ikë

I ftuar në “Dritare me Rudinën”, ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Luan Rama tha se, në këto kushte që jemi sot, qeveria duhet të ikë.

“Në këto kushte, kjo qeveri duhet të ikë. Po, sepse jemi në kushte të rrezikshme për demokracinë. Këtu nuk kemi demokraci. Të gjitha institucionet janë të kapura.”, tha Rama./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Momentet e tmerrit në Tiranë e Durrës, çfarë bëri Dritare.net mbrëmë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.