Lori Hoxha tregon se për kë femër shqiptare ndjen xhelozi

Trashëgimtarja e “Top Channel” dhe blogerja e njohur Lori Hoxha, nëpërmjet opsionit në Instagram “Ask me a question” ka zbuluar disa gjëra rreth vetes.

Ajo ka vendosur t’u përgjigjet disa pyetjeve që fansat e saj kanë për të.

Në një nga pyetjet ishte: “Kush është femra më e bukur shqiptare, që je pak xheloze?”

LEXO DHE :  Rindizet tensioni/ Udhëheqësi palestinez vritet nga Izraeli

Lori pa bërë asnjë koment shkruan vetëm; “Suada Sherifi”

Ish-missi shqiptar është një nga femrat që Lori Hoxha e xhelozon, por për mirë, pasi ajo i duket femra më e bukur në Shqipëri. /E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.