Lori Hoxha pa diçka në Londër, që i kujtoi fëmijërinë në Laprakë

Blogerja Lori Hoxha aktualisht ndodhet në Londër për të përfunduar studimet e larta. Nga qëndrimi atje, Lori Hoxha ka shprehur shpesh mall për Shqipërinë dhe për njerëzit e saj të dashur.

Sot ajo ndodhej në muzeun  “The Design Museum”, dhe ka postuar disa foto, duke ndarë kështu me miqtë çfarë ajo ka parë aty.

LEXO DHE :  Historia e nazistëve britanikë dhe fundi i hidhur

Në muze ajo pa dhe diçka që e riktheu në fëmijërinë e saj, kur jetonte në zonën e Laprakës.

Ishte një lodër me mikrofon dhe muzikë, që vajzat e vogla mbanin dikur.

Sipër fotos ajo shkruan: “O Zot, e mbani mend këtë gjë? Kjo më çoi mbrapa në kohë, në Laprakë”./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.