Lori Hoxha luajti ndoshta rolin më të rëndësishëm në dasmën e të motrës

Siç mund ta keni marrë vesh tashmë, nese keni një lidhje me internetin, Sara Hoxha dhe Ledion Liço lidhën kurorë mbrëmë në Villa Erba në liqenin e Como-s.

Në gjithë detajet e dasmës që u publikuan pak më parë, më i rëndësishmi sapo doli. Personi që martoi Sarën dhe Ledionin ishte as më pak e as më shumë, veçse e motra e nuses, Lori Hoxha.

Sara eci e vetme drejt altarit sepse i ati nuk jeton më dhe u martua me njeriun e zemrës nga e motra, me të cilën ndan një lidhje të veçantë.

LEXO DHE :  Artur Zheji i sëmurë? Analisti shpjegon të vërtetën

Lori veshi një fustan të bardhë, që zakonisht konsiderohet faux pas në dasma, pasi i “vjedh” vëmendjen nuses. Në shpatulla, fustani dekorohej me pupla që e dukeshin si krahë engjëlli.

Gjithashtu, vihet re se as Sara e as Ledioni nuk kanë shoqërues./Anabel

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.