Lori Hoxha i lë takimet në dyqanin e Lamborginit

Trashëgimtarja e Top Channel, e komentuar shumë nga ndjekësit e saj për shkak të jetës luksoze që bën dhe stilit të veçantë që ajo ka, tërheq edhe vëmendjen e medieve.

Bëhet fjalë për Lori Hoxhën, e cila tani ndodhet në Londër për të përfunduar studimet atje. Jemi mësuar me fotot unike që Lori  poston dhe me mbishkrime gjithmonë të rralla por reale. Këtë  herë ajo ka postuar në faqen e saj zyrtare në Instagram një foto ku shfaqet me një veshje, print leopardi, ndërsa poshtë fotos ajo shkruan -“Duhet të lëmë një takim, po ku? Në dyqanin e Lamborginit” ka treguar Lori në foton e postuar.

LEXO DHE :  Jeni adhurues të açetos? Ja çfarë i bën organizmit!

Lori e ka treguar pothuajse në çdo intervistë ku ajo ka folur, se familja e saj ka pasur gjithmonë makinat më të mira, dhe se vetë ajo i pëlqen shumë./A.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.