Loredana Zefi ndryshon stilin e flokëve, nuk do e njihni me kaçurrela

Këngëtarja Loredana Zefi, gjatë kësaj periudhe, ka qenë në qendër të vëmendjes, në media, për shkak të skandalit me paratë e marra nga çifti zviceran.

Por, mesa duket Loredana nuk iu ka kushtuar shumë rëndësi lajmeve, duke vijuar jetën e saj normalisht.

LEXO DHE :  Stilet më të bukura të rrugës, nga Java e Modës në Londër!

Ajo publikoi këngën “Labyrinth” dhe së fundmi ka ndryshuar dhe stilin e flokëve. Reperja ka provuar një stil të ri, duke u bërë kaçurrelse. Jemi të sigurt që as ju nuk do ta njihni./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.