Letra e Ramës për Bashën, Berisha: Ma ka kopjuar mua

Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në emisionin “Opinion” ka folur për letrën publike që kryeministri Edi Rama i ka dërguar kreut të opozitës Lulzim Bashës të mërkurën.

Berisha ka thënë se Rama i ka kopjuar atij letrën, që ai ia ka dërguar Ramës në 2007 kur ky i fundit ishte në opozitë.

LEXO DHE :  Kosova mund të tërheqë aplikimin për anëtarësimin në INTERPOL

“Absolutisht ma ka kopjuar mua, është kopje totale. Letra ishte fjalë për fjale e imja, përveç paragrafit të fundit”,- ka thënë Berisha./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.