Letra e Bashës për Ramën, Duma: Një kryeministër nuk dërgon letra

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka komentuar dy letrat e kryeministrit Edi Rama dërguar kreut të opozitës Lulzim Bashës brenda 24 orëve.

Duma ka thënë në “Open”  se situata po denigrohet, ndërsa ka shtuar se se letrat e Edi Ramës janë një lëvizje e dëshpëruar, pasi një kryeministër nuk shkruan letra, por vepron.

LEXO DHE :  Digjen 500 rrënjë ullinj në Fier, pronarja kërkon dëmshpërblim

Sipas Dumës, Rama është i kapur në afera korruptive falë betejës së Partisë Demokratike dhe opozitës./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.