Ledri duartroket për ish të dashurën, ja si e uroi Duan për çmimet!

Këngëtari i njohur kosovar, Ledri Vula i është gëzuar suksesit të ish- të dashurës së tij Dua Lipës, me të cilën ruan ende miqësi

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ka arritur sukses në edicionin e 61-të të “Grammy Awards”, duke fituar dy çmime.  Dua ka  marrë shumë urime nga familjarët, fansa, miq dhe kolegët, por deh një urim ka ardhur edhe nga ish i dashuri i saj Ledri Vula.

LEXO DHE :  Vizë turistike në SHBA? Ambasada jep këshillat!

Këngëtari i njohur ka vendosur ta uroj publikisht, duke i bërë një një koment në foton e Duas pas përfundimit të ceremonisë së ndarjes së çmimeve.

“Urime”, ka shkruar Ledri, duke e shoqëruar edhe me një duartrokitje./A.C.dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.