Lajm tronditës për Partizanin,  Alban Hoxha arrestohet pak ditë para derbit

Lajmi tronditës ka shokuar kampin e Partizanit, pak ditë  para derbit të javës së 15-të në Kategorinë Superiore, që “demat” luajnë ndaj Tiranës.

Bëhet fjalë për portierin e ekipit,  Alban Hoxha, që është arrestuar ditën e sotme nga policia, për drejtim mjeti nën konsumin e alkoolit, është mësuar se ai gjendet në një nga komisariatet e kryeqytetit.

LEXO DHE :  Ide kreative si të përdorni arkat e drurit!

Tani mbetet për t’u parë si do të shkojë kjo çështje në lidhje me portierin  e “demave”./A.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.