Laert Vasili-Lefter Maliqit: S’më arrin as te maja e thoit!

Emisioni “Dritare me Rudinën” është shoqëruar me tensione dhe debate të ashpra gjithë kohës. Në mbyllje të emisionit janë përplasur ashpër artisti Laert Vasili dhe ish-deputeti, Lefter Maliqi.

Vasili i ka kërkuar Maliqit që të pushojë dhe të flasë Aurel Bylykbashi, por ish-deputeti ka vazhduar të flasë duke sjellë ngritje tonesh zëri nga të dyja anët./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Ja 6 gjërat që duhet të bësh çdo javë, për një jetë më të mirë!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

2 KOMENTET

  1. Themelet e demokracise tek nejane ndertuar shtrember qe nga 1992 keshtu ka vazhduar deri sot duhet filluar nga e para per te ndertuar themele te shendosha te demokracise pa kete klase politike qe eshte sot.

  2. Me te tille palo deputet si Maliqi eshte turp te besh emision.Mos e ftoni me apo keni qef te beni gallate me te se ai ska tru,kur u shperndane trute atehere kur lindi i hodhen kungull ne vend te truve.Une as coban nuk e fus ate jo me deputet,po keshtu jane katandis partite tek ne

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.