Labinot Gashi dhe bashkëshortja e tij do bëhen prindër për herë të parë të një vajze

Moderatori i njohur Labinot Gashi do bëhet baba për herë të parë dhe lajmin e ka bërë të ditur përmes disa fotove në profilin e tij zyrtar në Instagram.

Por vetëm një ditë më parë bashkëshortja e tij Qendresa Bajrami ka zbuluar gjininë e fëmijës. Në  foton që ajo ka postuar shfaqet tejet e lumtur teksa vështrimin e ka te barku i rrumbullakosur dhe në duar mban pupat në ngjyrë rozë, të cilat nënkuptojnë se çifti po pret një vajzë.

LEXO DHE :  Foto/ Librazhd, furgoni bie nga 200 metra lartësi në lumë, drejtuesi bllokohet brenda

“Kjo fotografi do të thotë shumë për mua, asnjë fjalë nuk mund të përshkruajë ndjenjën e asaj që po vjen,”-shkruan ajo./A.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.