Kuvendi në seancë, opozita në protestë, ja ku do të jetë Rama!

Në orën 17:00 kuvendi do të zhvillojë seancën plenare, ndërsa opozita ka lajmëruar se do të mbajë protestë para selisë së parlamentit.

Por, kryeministri Rama mësohet se nuk do të jetë në Tiranë gjatë kohës që kuvendi po zhvillon punimet, ndërsa opozita po proteston.

LEXO DHE :  Vajza, kurrë mos u martoni me djem që kanë këto 5 tipare!

Rama do të jetë në Lushnje, ku do të takohet me qytetarë atje.

Edhe gjatë dy protestave të tjera të PD, atë të 16 shkurtit, dhe 21 shkurtit, Rama nuk ka qenë në Tiranë./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.