Kuvendi miraton dy emrat për anëtare të Gjykatës Kushtetuese

Kuvendi ka miratuar në seancën e sotme, dy emrat për anëtare të Gjykatës Kushtetuese. Me një votim të fshehtë u votua me 105 vota pro dhe 2 kundër për Elsa Toskën. Ndërsa Fiona Papajorgji mori 105 vota pro dhe 3 kundër. /L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Masa në aeroportin e Rinasit kundër virusit, 25 shtetas kinezë i nënshtrohen kontrollit

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.