Kush janë hitet verore që po bëjnë namin këtë sezon?

Suksesi i këngëve ritmike, gjatë sezionit të verës është i padiskutueshëm. Ndaj, në treg janë publikuar dhjetëra të tilla. Por jo të gjitha janë pritur njësoj. Ka një listë me këngë të cilat, i dëgjon kudo. Ja kush janë hitet e kësaj vere që duhet t’i dëgjoni patjetër, madje me volum të lartë./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 18 nëntor 2019

Aurela Gaçe dhe Genc Prelvukaj-Adrenalinë

Elvana Gjata dhe Capital T-Fustani

Ronela Hajati-Lage

Ledri Vula-Mem

 

Dafina Zeqiri-Desole Por Favor

Ylli Limani- Nuk po kalojka

 

Tayna-Caliente

Majk, Geasy, Onat- Vamos

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani-Duam

Kida dhe Ermal Fejzullahu-Telat 

Luana Vjollca-Moj bjondinë me sytë e zi

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.