Kush do të jenë kumbarët i bebes së princit Harry dhe Meghanit!

Meghan Markle shumë shpejt do të sjellë në jetë fëmijën e princit të Britanisë së Madhe, Harry-t. Ndërkohë që gjetën dadon, Harry dhe Meghan kanë zgjedhur edhe kumbarët për beben e tyre.

Kush mendoni se janë?

Duka dhe Dukesha e Sussex thuhet se kanë zgjedhur aktorin, George Clonney dhe bashkëshorten e tij Amalin, për të qenë kumbarët  e bebes që pritet të vijë në jetë pranverën e 2019-s, informon dritare.net.

LEXO DHE :  Degradimi i ligjerimit publik

Një burim i afërt me familjen mbretërore tha se, George do të jetë një nun i mrekullueshëm dhe ka të drejtë. Mua më pëlqen shumë zgjedhja e Harry-t dhe Meghanit, po ju si mendoni?/K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.