Kush do e bëjë 97-ën Salianji me çunin e Fariut? Kanë parë filma e duan të çajnë gomat e makinave

Kryetari i qeverisë Edi Rama në takimin e tij në Korçë u shpreh se nuk ka pse të ketë një 97 të dytë sepse nuk është situata e njëjtë.

Kush do e bëjë 97-ën? Saliani me çunin e Bahri Falliut? Kishin marrë dërrasa me gozhdë dhe do çponin gomat e makinave se kanë parë filmat e kinostudios kur kanë qenë të vogël. Kush do e bëjë 97-ën ata 100 veta që janë bërë si çingiet e filmit Koncert në vitin 1936”, u shpreh Rama. /e.k-Dritare.net

LEXO DHE :  Zëdhënësi i Metës i përgjigjet Ballës: Te Gjykata Kushtetuese është vija flakë e kuqe, larg duart nga ajo!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.