Kur të prishen fotot e dasmës

Padyshim dita e martesës është një ndër momentet më të lumtura për njerëzit, dhe ata duan që çdo moment i saj të jetë i dokumentuar përmes videove dhe fotove.

Por, në fotot më poshtë që sjell Dritare.net, duket se për disa çifte fati nuk ka qenë me to.

LEXO DHE :  Foto/ Tirana me muze të ri, hapet për publikun shtëpia e Kadaresë

Fotot janë sa interesante aq edhe qesharake, por që për të sapomartuarit duhet të ketë qenë acaruese fakti që iu janë prishur fotot./ I.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.