Kur rëra e detit, kthehet në vepër arti!

Të gjithë ne, kur shkojmë në plazh, ndërtojmë kala dhe kështjella rëre. Kemi ndërtuar kështjella të mëdha e të vogla, por asnjëherë në nivelin e artit, që i kanë ndërtuar disa njerëz.

Dritare.net do ju a tregojë nëpërmjet fotove, artin më të bukur, të bërë ndonjëherë me rërë. shikoni galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Ja ku e ka nisur javën presidenti i vendit, Ilir Meta!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.