Kur do të shkosh në Amerikë/ Balla i përgjigjet Shkëlzen Berishës

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka reaguar përmes një postimi në Facebook, ndaj djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha me të cilin është në një proces gjyqësor për shkak se ky i fundit e akuzoi për udhëtime me trafikantë të drogës.

“Shkëlzen! Ti ke të drejtë që vazhdon leh, përderisa akoma drejtësia është mes dritës dhe errësirës dhe errësirën e kontrollon ti me tët atë! Por meqë sot dole nga strofkulla a nuk na thua, kur do shkosh në Amerikë?! Ose më saktë, pse gojët e liga thonë se nuk të japin më biletë për Amerikë as ty dhe as motrës tende, se kunatit jo e jo?!” –shkruan Balla në postimin e tij./A.C/dritare.net

LEXO DHE :  Lulzim Basha: Për çdo gjë që nuk shkon në këtë vend, fajin e ka Rama

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.