Kupa/ Tirana shënon 3 gola kundër Laçit, kalon në gjysmëfinale

Tirana ka mposhtur Laçin me rezultatin 3-0 në takimin e parë çerekfinal të Kupës së Shqipërisë. Dopieta e sulmuesit Majkëll Ngo dhe goli i mesfushorit Edon Hasanit i dhuroi fitoren e artë skuadrës bardheblu që e sheh veten më një këmbë në raundin gjysmëfinal.

LEXO DHE :  Basha reagon pas letrës së pestë të Ramës: Asnjë hap pas!

Pjesa e parë u mbyll në barazim 0-0, ndërkohë në të dytën ishin bardheblutë ata që dominuan duke shënuar plot 3 herë në fushën e lojës, përballë një Laçi inekzistent./A.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.