Kujtim Prodani, me dhimbje: Nuk rri dot në shtëpi, më kujtohet nëna

Këngëtari i njohur shqiptar, Kujtim Prodani sot ka qenë i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, të drejtuar nga Arian Çani.

Këngëtari tha, gjatë intervistës nga Çani se, ende nuk  e ka kaluar dhimbjen e ndarjes nga jeta të nënës së tij, dy vjet më parë.

Kujtim Prodani ëshë djali i Anita Takes, zërit aq të dashur e të ëmbël për shqiptarët.

LEXO DHE :  Kryeministri Rama jep lajmin e mirë për ekonominë shqiptare

Këngëtari u shpreh se, vazhdon të ndiejë dhimbje dhe shkon te mjekët, pasi ka luhatje tensioni.

“I pastroj fotografitë, sendet e saj personale. Është edhe dhimbje, shtëpia më jep aromën e saj.” Ndërkohë këngëtari ka dhënë edhe një mesazh: “Ju që i keni nënat dhe i keni pranë tani, përkëdhelini.”/K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.