Kujt i ngjan më shumë djali, Chiarës apo Fedez? Ja kë zgjedhin fansat!

Blogerja e famshme italiane Chiara Ferragni para disa orësh ka bërë një sondazh në Instastory duke kërkuar nga ndjekësit e saj të tregojnë se kujt i ngjan më shumë Leo, asaj apo Fedez, bashkëshortit të saj.

Më pas ka publikuar edhe rezultatin, ku vetëm 7% kishin votuar për Fedez, dhe 93% kanë thënë se i ngjan Chiarës. Dhe në të vërtetë, duke bërë një krahasim të Leos tani me foton ku Chiara është e vogël, ngjajnë si të ishin binjakë./A.C/dritare.net

LEXO DHE :  Diferenca mes Arben Ristanit dhe Lulzim Bashës, para së njëjtës akuzë

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.