Kujdes nga mashtrimet! Ambasada Amerikane jep njoftimin e rëndësishëm për lotarinë

Ambasada Amerikane ka dhënë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë fituesit e lotarisë DB2019. Ambasada këshillon fituesit që mos të kryejnë pagesë, por vetëm të dërgojnë  dokumentet me email.

“️ | Të përzgjedhur të Lotarisë DV2019: KCC kurrsesi NUK do t’ju kërkojë të kryeni ndonjë pagesë, por vetëm t’i dërgoni dokumentet tuaja me email. Kujdes nga mashtrimi! Lexoni këtu: https://go.usa.gov/xEn42#pyetanen”/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Pas 37 vjetësh bëjnë seancë të shtunën, kuvendi i Britanisë diskuton ashpër për Brexit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.