Ku janë adhuruesit e “Game of Thrones”? Ja kur del sezoni i 8!

Këtë të martë, HBO-ja ka njoftuar datën e premierës për sezonin e tetë dhe të fundit të ‘Game of Thrones”.

Tani mund ta prisni me padurim 2019-n, pasi në fillim të prillit do të mund të shihni premierën tuaj të preferuar. Kjo premierë mezi pritet, në të gjithë botën. Edhe shqiptarët janë fansa të zjarrtë të këtij filmi me 8 sezone dhe ca më shumë seri, informon dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Keni shtëpi të vogël? Disa ide si të krijoni më shumë hapësirë!

Nuk i dihet se sa seri do të ketë sezoni i 8-të i “Game of Thrones”, por  ajo që dihet është se, shumë shpejt do të mund ta shihni./K.C/driare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.