Kryeministri për opozitën: Thanë Rama ik, dhe po ikin vetë!

Kryeministri Edi Rama, gjatë takimit me banorët e Njësisë Administrative nr.2 në Tiranë, Rama bëri ironi me opozitën, e cila nuk do të marrë pjesë në zgjedhjet e 30 qershorit.

Shefi i qeverisë u shpreh duke thënë se opozita bërtiste Rama ik dhe si përfundim po ikin vetë me radhë.

LEXO DHE :  Negociatat/ Linda Rama: Ju që jetoni në zemër të Europës nuk mund ta kuptoni makthin tonë

“Thanë Rama ik dhe ata po ikin vetë të gjithë. Çudi e madhe! Po ikin të gjithë me radhë.”, tha kryeministri./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.