Kryeministri i ardhshëm? Erion Veliaj flet për planet

Kryebashkiaku Erion Veliaj, u pyet nga gazetari Denis Dyrnjaja në emisionin Open nëse në planet e tij është edhe posti i kryeministrit.

“Nuk është fare, ambicia ime politike të merrem me një ngarkesë të tillë politike. Nëse do merrem me punët e qytetit nuk mund të merrem dhe me atë. Po ta keni vënë re unë nuk mungoj kurrë në mbledhjet e bashkisë, jam i fokusuar aty, pra”, u shpreh Veliaj./e.k-Dritare.net

LEXO DHE :   Spiropali: Reformat kanë dhënë efekt, borxhi publik është në rënie

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.