Kryemadhi: Unë nuk kam frikë zgjedhjet, Rama rrëzohet me votë

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e ftuar në “Report Tv” ka thënë se ajo nuk ka frikë që të hyjë në zgjdhje me kryeministrin Edi Rama.

Kryemdhi ka shtuar se Edi Rama, mund t’i bëjë shqiptarët që ta rrëzojnë me votë.

“Unë me Edi Ramën nuk kam frikë të shkoj në zgjedhje. Unë si Monikë, jo.

Nuk kam frikë sepse sot vetëm një njeri si Edi Rama mund ti bëj bashkë shqiptarët që ta rrëzojnë me votë.

LEXO DHE :  Si do të jetë moti sot, e mërkurë 13 nëntor!

Ne sot jemi vendosur përballë një presioni. Treguam se edhe kur bën zgjedhje vetëm i manipulon. 

Nuk po arrijmë dot të balancojmë votat. U bënë zgjedhjet në Greqi, fituesi u betua direkt pas rezultatit”, tha Kryemadhi ./ I.M-Dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.