Kryemadhi: Nuk kam asnjë pasuri tjetër, veç një pallat, ma la babai

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e ftuar në “A show” ka thënë se nuk ka pasuri tjetë, veç një pallati, që sipas saj edhe atë e ka trashëgimi nga babai.

“Unë kam një pallat, atë që e quanin vila e Metës, dhe lejen ma ka dhënë Edi Rama. Lejen ma zbardhi Lulzim Basha. Vetëm këtë pasuri kam, asgjë më tepër”, tha Kryemadhi.

E pyetur nëse do kishte vepruar ndryshe nëse do vinte sërish, në pushtet, Kryemadhi kishte këtë përgjigje.

LEXO DHE :  Dhunë e kaos në Barcelonë

“Nuk më pëlqen pushteti. Mendoj se kam bërë shumë gabime në jetën time politike. Gabimet e mia dhe të grupit tim politik i kanë kushtuar Shqipërisë. Nëse do kthehesha pas në gjithë jetën time politike, do kisha bërë shumë gjëra ndryshe me Rilindjen, me PD dhe me njerëzit. Hipokrizia është prezentë por asnjëherë vendimet nuk duhet të merren në mënyrë emocionale”, u shpreh Kryemadhi./ I.M-Dritare.net

1 Koment

  1. Sa e vatfer eshte kjo Kryekurva bile ka harruar te thote se nuk ka as makini. Sarajet e juaja nuk numurohen moj plere nga tja fillosh, Lalzi, fa fa ne golem ne Voskopoje, nje koder ne Qeparo etj. etj
    Dhe mbi te gjitha qypat me flori te vjedhur ne Krrabe, apo dhe keto i keni te trashevuara. Prandaj i trembeni drejtesise se ju eshte prere bileta. Familje daun.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.