Kryemadhi lëshon deklaratën e fortë: Do të bëhem kamikaze, ja kë do marr me vete!

“Unë do të bëhem kamikaze”-ka qenë kjo deklarata e kryetares së LSI, Monika Kryemadhi në emisionin “Të Paekspozuarit” në “News 24”.

Kryemadhi tha se nëse kjo gjë i hap rrugë Shqipërisë, është e gatshme të bëhet kamikaze, dhe deklaroi se do të marrë edhe kryeministrin Edi Rama me vete.

LEXO DHE :  Ende pa u krijuar, paralajmërohet rrëzimi i qeverisë së re në Britani

‘Unë do bëhem kamikaze. Unë jam e gatshme që nëse ikja ime do ti hapi rrugën Shqipërisë, unë do bëhem kamikaze. Do bëhem e do marr me vete Ramën’, u shpreh Kryemadhi./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.