Kryemadhi: Besoj shumë në zot. Sinqeriteti, arma ime më e fortë!

 

E ftuar në “News 24” kryetarja e LSI, Monika Kremadhi ka thënë se arma më e fortë e saj në politikë është sinqeriteti, ndësa ka shtuar se beson shumë në zot.

“Për shkak të gjuhës së drunjtë të liderëve të lSI, që të mos flas se mos bëj gabime, nuk kanë treguar të vërtetën asnjëherë. Në këto 8 vite njerëzit që iu janë prishur interest kanë baltosur LSI-në. Kemi bërë edhe ne faje, gabime sigurusht, por është si ai njeriu që ha bukë e pretendon të mos bëjë thërrime”,- tha Kryemadhi.

LEXO DHE :  Moderatorja e njohur i kushton fjalët më të ëmbla mamasë për ditëlindje!

“Arma ime më e fortë është sinqeriteti. Kjo më ka mbajtur mua atë që jam, ndryshe nuk do kisha rezistuar dot”.-shtoi Kryemadhi./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.