Krizë meshkujsh/ Anjeza Maja: S’kam dhënë kurrë puthje dashurie

E ftuar në “You&Me”, në radio NRG, moderatorja, Anjeza Maja na ka befasuar me përgjigjet e saj, në lidhje me raportin me meshkujt. Anjeza ka deklaruar se, kurrë nuk ka dhënë një puthje dashurie.

“Nuk e mbaj mend, kam shumë kohë pa dhënë puthje tani që m’u kujtua. Unë s’kam dhënë kurrë një puthje dashurie.”,- u shpreh Anjeza.

LEXO DHE :  Çudit Rudina Dembacaj/ Hedh foto me ish-bashkëshortin: Tani është beqar

Anjeza ka sqaruar edhe faktin pse është beqare. Sipas moderatores, ajo është beqare sepse në Shqipëri ka një krizë meshkujsh dhe ajo ende nuk e ka gjetur idealin./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.