Kriza politike/ Drejtuesja e ambasadës Amerikane takin Metën

E ngarkuara me Punë në Ambasadën e SHBA-ve në Tiranë, Leyla Moses-Ones po zhvillon paraditen e së enjtes një takim me Presidentin e Republikës Ilir Meta.

E ngarkuara me punë në ambasadën e SHBA-së, do të diskutojë me Metën situatën politike në të cilën ndodhet vendi, pas anulimit të datës së zgjedhjeve nga ky i fundit.

LEXO DHE :  Ja batutat më pikante të filmave shqiptarë ndër vite!

Nga ana tjetër sot kuvendi diskuton shkarkimin e Presidentit, Kryeministri Rama mban fjalën e tij në orën 12:00, ndërsa Meta ka lajmëruar konferencë në orën 17:00./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.