KQZ rrëzon kërkesën për regjistrimin e kandidates për Cërrikun, të Bindjes Demokratike

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka rrëzuar kërkesën e Partisë Bindja Demokratike, për regjistrimin e kandidates për kryetare të Bashkisë së Cërrikut, që kishte ankimuar.

Në mbledhjen e ditës së sotme, u votua me 3 vota pro dhe 2 kundër kandidaturës së Merita Xhikës, duke rrëzuar kështu kërkesën./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Me këto 6 ushqime do t’i lini përgjithmonë duhanin!

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.