Kostumi velvet, tendenca më e fundit e modës

Në 2019, Tom Frod sjell koleksionin që do të bëjë bujë përgjatë vitit. Kostume velvet të viteve ’90. Kostumet monokromatikë të kuq të kombinuara me këmishë apo me golf.

Sigurisht, një nga modelet më të mira që ishte në prezantimin e tyre dhe që është një frymëzuese stili, ishte dhe Gigi Hadid.

LEXO DHE :  Welt: Shqipëria po shndërrohet në një destinacion të turizmit kulinar

Pra, tani me plot bindje mund të themi që kostumet ngjyrë të kuq velet do bëhen zgjedhja juaj e parë për një event serioz apo takim pune./E.B-dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.