Koronavirusi/ British Airways pezullon fluturimet drejt Kinës

Kompania ajrore British Airways ka pezulluar fluturimet direkte drejt Kinës për shkak të koronavirusit.

Njoftimin e ka dhënë Ministria e Jashtme e Mbretërisë së Bashkuar e cila këshilloi shmangien e udhëtimeve në vendet e prekura.

Kujtojmë që virusi ka shkaktuar më shumë se 100 të vdekur dhe se është përhapur në ta paktën 16 shtete./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Alketa Vejsiu flet për divorcin e prindërve: Isha vetëm 6-vjeç kur u ndanë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.