Kordelet, trendi i vjeshtës

Nëse nuk e dini, kordelet janë bërë shumë trendi, që kur Prada debutoi me ta, në pranverë të 2019. Qe nga ajo kohë kemi parë shumë të njohur t’i vendosin dhe mund të themi se këtë vjeshtë do të bëjnë namin.

LEXO DHE :  Presidenti i UEFA: Shqipëria në rrugën e duhur!

Dritare.net ju ka sjellë disa foto të modeleve dhe ngjyrave, të kordeleve më moderne. Shikoni në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.