Kontrabandë barnash, arrestohet administratori dhe punonjësja e një farmacie në Tiranë

Administratori dhe punonjësja e një farmacie në kryeqytet janë arrestuar nga policia e Tiranës  për kontrabandë produktesh farmaceutike.

Në pranga kanë përfunduar:

– Julian Ll., 40 vjeç, banues në Tiranë (me detyrë administrator farmacie)

– E. P., 29 vjeçe, banuese në Tiranë, (me detyrë punonjëse farmacie)

Ndërkohë është shpallur në kërkim drejtuesja teknike e farmacisë, A. P., 66 vjeçe, banuese në Tiranë./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Sherri në Prishtinë, humb jetën dhe një tjetër i plagosur!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.