Komentuesi: Ky popull do Enverin, Rama; Të rruante mustaqet bashkë me mjekrën

Kryeministri Edi Rama gjatë replikave të tij në facebook me qytetarë i është përgjigjur edhe një komentuesi i cili shkruan se ky popull do Enverin.
Komentuesi: Shqipëria është infektuar nga korrupsioni dhe ska sherim.. Vetem nje njeri e ben kete vend shtet. Ky popull do Enver hoxhen vetem ai eshte doktorri i ketij vendi..
Rama: Tony Albanian ai doktori ty te mbyllte facebook-un, te shkulte ate varesen e gjate nga qafa, te thyente syzet Versaqe, ta rruante mjekrren megjithe mustaqe e te jepte lopaten ne dore ne shkoje te hapje kanalet kulluese! Si te duket, e do akoma ate doktorrin?/ dritare.net

LEXO DHE :  Dalin pamjet/ Momenti kur Flamur Noka dhe deputetë të PD dhunojnë efektivin brenda Policisë së Tiranës

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.